Prawidłowe żywienie dziecka w okresie przedszkolnym to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących zdrowie, prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci. Nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie, często kształtują późniejsze wybory. Rozpoczynając współpracę z firmą cateringową, dostarczającą do placówki obiady, braliśmy przede wszystkim pod uwagę zdrowie i dobro naszych podopiecznych.

Rafcatering to firma, która specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla przedszkoli i żłobków w oparciu o obowiązujące w Polsce normy żywienia dzieci. Firma gwarantuje najwyższą jakość przygotowywanych posiłków, kładzie nacisk na to aby posiłki były smaczne, zdrowe i różnorodne.

Śniadania i podwieczorki przygotowywane są w placówce. Są one również zrównoważone odżywczo, bogate w warzywa i owoce, oparte o produkty naturalne, jak najmniej przetworzone i najwyższej jakości.

• W przypadku dzieci z alergiami pokarmowymi i nietolerancją pokarmową, menu ustalane jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych danego dziecka.
  • Możliwość stosowania różnych diet.
  • Posiłki wydawane są na talerzach wielokrotnego użytku.